Nejnovější recenze ze sekce Ušní svíce

Přidáno: 27. října 2017

Dobré rychlé pročistění

HOXI Ušní svíčky s levandulí 10 ks

HOXI Ušní svíčky s levandulí 10 ks

Ověřený zákazník GOORGANIC.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 11. října 2017

Zakoupeno v GOORGANIC.cz

výrobek plně vyhovuje účelu, příznivá cena, rychlost doručení, doporučuji ostatním

Ověřený zákazník Dr. Max lékárna Ověřený zákazník

Přidáno: 1. října 2017

Zakoupeno v Dr. Max lékárna

Ananda ušní svíce s levandulí 2 ks

Ananda ušní svíce s levandulí 2 ks

Ověřený zákazník Očistné tělové svíce Ananda Ověřený zákazník

Přidáno: 1. října 2017

Zakoupeno v Očistné tělové svíce Ananda

Ještě jsme je nezkousely chceme zkusit něco nového proto jsme si toto zboží koupili až vyzkouším TAk uvidím jaký bude ucinek

Hoxi ušní svíce s Aloe Vera 1 ks

Hoxi ušní svíce s Aloe Vera 1 ks

Přidáno: 17. září 2017

• JEŠTĚ JSEM NEVYZKOUŠELA TENTO PRODUKT JSEM SI NEKOUPILA

O ŽÁDNÉ NEVÍM, NEKOUPILA JSEM TENTO PRODUKT.

Hoxi ušní svíce s Aloe Vera 50 ks

Hoxi ušní svíce s Aloe Vera 50 ks

Přidáno: 11. září 2017

Zakoupeno v HOXI

• Velmi dobrý alternativní prostředek na léčbu různých potíží.

Přidáno: 10. srpna 2017

fungují

Hoxi Tělové svíce s Ylang Ylang v plátěném pytlíku 10 ks

Hoxi Tělové svíce s Ylang Ylang v plátěném pytlíku 10 ks

Přidáno: 14. května 2017

(naposledy upraveno 14. května 2017)

Zakoupeno v HOXI

• vůně a účinky ylang ylang
  • afrodiziakum
  • pro hezký večer
  • dobrá cena za výbornou kvalitu

Rozhodla jsme se použít svíci pro manžela. Je velmi vytížený v práci a je často večer bez nálady... přistoupil na malou relaxaci se svíčkou, kterou jsem použila nejprve na čelo (tymiánovou) a Ylang Ylang na pupík.Je dobré, aby místnost byla příjemně vytopená, i když svíce hřeje, ale z bezpečnostních důvodů je lepší nechat okolí svíčky nepřikryté (při použití na čelo chráním vlasy látkou, ručníkem a oči). Svíčku na břicho by měl zvládnout i člověk s minimem zkušeností, je lépe, když to sám zažil nebo viděl, jak se svíčky používají. Nesmí s ebát ohne! Plamen svíčky může být dost vysoký.Mám vždy misku s vodou poblíž.Manžel se zklinil a já pohledem do svíčky také a nevím, zda světlo svíčky, její teplo, účinky nebo jemná vůně oleje Ylang Ylang způsobily, že napětí z pracovního dne se rozplynulo a my jsme měli velmi přijemné pokračování večera...

Bio-Detox ušní svíce sada různých vůní 16 ks

Bio-Detox ušní svíce sada různých vůní 16 ks

Přidáno: 3. května 2017

• .
  • .

Ověřený zákazník dermocentrum.com Ověřený zákazník

Přidáno: 7. listopadu 2016

Zakoupeno v dermocentrum.com

• jednoduchá manipulace; skvělý výsledek; výborné na udržování čistoty uší

ušní svíčky doporučuji ze zdravotního i hygienického hlediska. Jejich použití je velmi jednoduché a aplikace příjemná. Pomáhají v udržení čistoty uší. Snadno se jejich prostřednictvím zbavíte nahromaděného ušního mazu, který může způsobit mnoho nepříjemností. Zároveň napomáhají i vyrovnání vnitřního tlaku v uchu a dutinách, což může pomoci při bolestech hlavy.

HOXI Očistná tělová svíce Fialová

HOXI Očistná tělová svíce Fialová

Zakoupeno v HOXI

Vyhovující délka, rychlost hoření "tak akorát", velmi příjemná, jemná vůně éterického oleje při hoření. Kvalitní výroba, svíce je pevná a křehká současně, nerozpadá se, neláme se. Gáza uvnitř svíce je praktická i pro následnou diagnostiku:) Doporučuji!

HOXI Očistná tělová svíce Tmavě modrá

HOXI Očistná tělová svíce Tmavě modrá