Nejnovější recenze ze sekce Ušní svíce

Fytofontana Aurecon ušní svíce Natural 2 ks

Fytofontana Aurecon ušní svíce Natural 2 ks

Přidáno: 14. ledna 2013

• Chvilka pro relax..
  • Placebo efekt..
  • Vyvětráte si :-D
  • Nefunguje, je to marketingový trik..
  • Tradice (používání různými kulturami, kmeny apod. je blábol)
  • To, co si lidé myslí, že je ušní maz a nečistoty, toxiny apod., to jsou prostě jenom zbytky svíčky, nic víc..
  • Absolutní nepoměr efekt - cena..

Jedinou výhodou této ušní svíce je asi to, že si člověk najde chvilku sám pro sebe, na uvolnění a odpočinek.. Jestli to stojí za zasmraděný pokoj nevím, mně osobně ne. Navíc hrozí i popálení a další potěšení vyplývající z manipulace s ohněm.. Nejlepší je asi prokápnutí vosku do ucha a vyhořelej byt, nechť každý domýšlí důsledky sám.. Doporučuji článek http://www.earcandlesareillegal.net..., je to sice v angličtině, ale může vám ušetřit zatraceně hodně času, který se dá využít příjemněji a s lepším efektem, a rovněž množství peněz :-) A ještě poznámka, v Kanadě jsou zakázané.. Sečteno podtreženo, lepší koupit třeba aromatickou svíčku a dopřát si chvilku klidu jinak.. :-)

Přidáno: 5. června 2011

Vyzkoušela jsem svíčky třikrát a bohužel naposledy, při
poslední aplikaci dle návodu jsem skončila na pohotovosti,
kdy mi natekl vařící vosk do ucha, prohořela bezpečnostní
síťka nebo co je to uvnitř svíčky a teď na ucho neslyším
vůbec, mám kapky, které možná vosk v uchu rozpustí a
možná taky ne.Poškozený bubínek, no super.
Radím nezkoušet.

Přidáno: 3. dubna 2011

• snadná aplikace
  • vynikající výsledky
  • rychlá pomoc od bolesti uší

Ušní svíčky jsem vyzkoušela poprvé a jsem naprosto spokojená. Žádné podráždění, bolest či nepříjemný pocit se u mne nedostavil.

MarkTSB MarkTSB

Přidáno: 1. října 2010

(naposledy upraveno 1. října 2010)

• pokaždé mi to JEN zahřálo ucho, nic víc
  • dal jsem tomu šanci hned několikrát, předevčírem naposledy a skutečně mi to nikdy nepomohlo
  • na konci se dostaví štiplavé podráždění sluchovodu asi od toho kouře, to je nakonec jediný znatelný efekt který to má
  • co mohu říci s jistotou je, že to NEČISTĪ uši jak tu mnozí tvrdí. Možná to ještě snad vyrovnává nějaký tlak, ale k čemu by to mělo být ? ...rozhodně nijak to nečistí ani neodvádí maz z uší.
  • tento produkt považuji za černou skvrnu v produktové řadě Aureconu, jsou-li totiž všechny jejich produkty založeny na šarlatánství jako tento, pak snad abych se poohlédl jinde i pokud jde o konvenční kapky.

vyhozené peníze a plýtvání časem

Přidáno: 30. července 2010

• Rychlá pomoc při čištění učí
  • Bezpečné
  • Bezbolestné
  • Šetrné

Manžel bohužel trpí neustálým zanícením učí. Poprvé jsme tedy na doporučení známých vyzkoušeli tyto svíčky a můžeme jen a jen chválit. Stačí se řídit podle návodu a všechny nečistoty z ucha jsou pryč. Manžel celou proceduru popisoval jen jako lechtání v uchu. Nevěřili jsme co všechno se do ucha vejde :-) Určitě je to šetrnější způsob než si čistit uši různýma vatovýma tyčinkama a ucho si tak při tom třeba poškodit a ušní maz tak víc a víc utlačovat do středu ucha. Stačí jednoduše lehnout na bok, nastčit svíčku do ucha, zapálit a čekat a dohoří do požadovaného místa apoté uhasit v přichystaném pohárku s vodou. \opravdu se jedná o bezpečnou metodu, pokud se tedy řídíte návodem na ppoužití. Rozhodně doporučuji víc než si nechat například uši proplachovat velkou stříkačkou u lékaře. Myslím že je to vhodné i pro děti, které určitě dobrovolně podstoupí tuto zajímavou formu očisty uší.

LukynoDC LukynoDC

Přidáno: 27. června 2010

• zážitek
  • podrážděné ucho a následné bolesti

Nevěřte tomu, včera jsem měl tyto svíčky a to podle návodu, ptáte se jak to skončilo ????? Ano, zážitek, ale mám PODRÁŽDĚNÉ UCHO A 14 DNI NEMŮŽU SKORO NIKAM, HLAVNĚ DO VODY. Takže dejte na mě a nepoužívejte !!!

Přidáno: 21. října 2009

To by mě upřímě zajímalo, z čeho odnedávna indiáni kmene Hopi dělali vosk, pokud včely dorazily na kontinent až s evropany.

Specifikace se jeví malinko nedůvěryhodná, nepřibydou li další recenze, asi nezbyde než vyzkoušet sám....

Přidáno: 26. února 2009

• nebolí to
  • pomůžou vám
  • zajímavý zážitek

Po těchto ušních svíčkách uslyšíte i trávu růst.Vůbec se nemusíte ničeho bát.Ušní svíčky fungují na principu,který kdysi dávno vymysleli indiáni - komínovým efektem vám bede vytaženy všechny nečistoty z uší.Nebolí to a je to efektní. Lehnete si na zem, nakloníte hlavu, dáte si do ucha ušní svíčku a zapálíteji, nejlépe za dozoru druhé osoby obzvláště děti musí být pod dozorem dospělého.A pak už je cítíte jak se vám všechna nečistota z ucha dostává ven.Paráda

Zobrazuji 261 - 268 ze 268 recenzí 1...10 11 12 13 [ 14 ]