Nejnovější recenze ze sekce Ušní svíce

Zakoupeno v HOXI

Vyhovující délka, rychlost hoření "tak akorát", velmi příjemná, jemná vůně éterického oleje při hoření. Kvalitní výroba, svíce je pevná a křehká současně, nerozpadá se, neláme se. Gáza uvnitř svíce je praktická i pro následnou diagnostiku:) Doporučuji!

Hoxi ušní svíce s heřmánkem 1 ks

Hoxi ušní svíce s tymiánem 1 ks

Hoxi ušní svíce s konopím 1 ks

Hoxi ušní svíce s konopím 1 ks

Přidáno: 1. listopadu 2016

(naposledy upraveno 1. listopadu 2016)

Hoxi ušní svíce s meduňkou 1 ks

Dobrý.

Ověřený zákazník Lékárna.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 17. října 2016

Zakoupeno v Lékárna.cz

spokojenost.Vyčistí uši lépe než šťourátko a dá se při tom příjemně relaxovat.

HOXI Očistná tělová svíce Oranžová

HOXI Očistná tělová svíce Oranžová

Přidáno: 16. října 2016

(naposledy upraveno 16. října 2016)

Svíci jsem vyzkoušela.

Mont Blanc Luxury Auris ušní svíce 2 ks

Anonym Anonym

Přidáno: 21. září 2016

• nefunguje

Tyto MODERNÍ svíce jsou rovné, / ne do kornoutu /, jsou z pochybného materiálu, nemají žádný účinek, prostě vyhozený peníze
Nevím proč má někdo potřebu fungujicí výrobek inovovat jen za účelem zisku.

NEKUPOVAT ! !

Předtím jsem ke své velké spokojenosti používal svíce, které byly do stočené kornoutu a byly napuštěné včelím voskem
( zřejmě to byl produkt Fytofontana Aurecon ) a plnily svůj účel.

Hoxi ušní svíce 18 ks

Hoxi ušní svíce 18 ks

Přidáno: 1. srpna 2016

Zakoupeno v HOXI

• neuvěřitelné, ale funguje to
  • trochu zápach při uhašení svíce

Byla jsem zvědavá jestli to funguje a právě konstatuji, že můj první dojem ohledně sluchu je neuvěřitelný. Zapnula jsem televizi a až po dvou hodinách jsem si všimla, že je stále nastavená na tichost jako ve 2 ráno a já jí přesto slyším, podotýkám, že mám na sídlišti otevřený balkón a ruchy z ulice jsou opravdu dost silné. Nu a to co zbylo ve svíci po aplikaci to je teda síla. Hned jí aplikuji na celou rodinu, snad to pročistí uši i mému pubertálnímu synovi, který mi pořád tvrdí, že mě neslyšel.

Hoxi ušní svíce s Ylang Ylang 50 ks

Hoxi ušní svíce s Ylang Ylang 50 ks

Přidáno: 18. července 2016

(naposledy upraveno 18. července 2016)

Zakoupeno v HOXI

Svíce jsou kvalitní a cenově dostupné.

Hoxi Očistné tělové svíčky Černé 6 ks

Hoxi Očistné tělové svíčky Černé 6 ks

Přidáno: 5. července 2016

(naposledy upraveno 5. července 2016)

Děkuji :-)

Fytofontana Aurecon ušní svíce Natural 2 ks

Fytofontana Aurecon ušní svíce Natural 2 ks

Ověřený zákazník Dr. Max lékárna Ověřený zákazník

Přidáno: 5. července 2016

Zakoupeno v Dr. Max lékárna

• vyčistí
  • trochu se ohne špička při zavádění do ucha

super

Ananda ušní svíce s levandulí 2 ks

Ananda ušní svíce s levandulí 2 ks

Přidáno: 15. června 2016

Zakoupeno v Očistné tělové svíce Ananda

cítím se po použití lépe

Přidáno: 13. května 2016

zcela spokojena